Strony związane z hasłem 'ciaza':

 • FamilyService.pl - portal dla kobiet w ciąży i rodziców »

  FamilyService.pl - portal dla kobiet w ciąży i rodzicówFamilyService.pl jest portalem dla kobiet w ciąży oraz mam i rodziców dzieci w wieku do 9 lat. Znajdziesz w nim wiele porad na temat ciąży, porodu i macierzyństwa. Zakładając konto i podając swoje dane o ciąży oraz wieku dziecka po zalogowaniu treści będą dostosowane do danego tygodnia ciąży w którym jesteś lub do wieku Twojego dziecka. Na naszym forum będziesz mieć możliwość poznania wielu innych kobiet w ciąży, mam i rodziców z którymi możesz się wymieniać doświadczeniami. Dla użytkowniczek serwisu często są organizowane konkursy z nagrodami. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ciąża »

  CiążaWprawdzie jakiś czas temu rząd przedłożył program „Rodzina na swoim”, który miał pomóc głównie młodym małżeństwom w nabyciu własnego lokum, to nadal nie ma sposobu postawienia sobie własnego lokum w inny sposób, jak biorąc kredyty.Rząd dofinansowuje albowiem tylko do pewnej sumy i do nowych gniazdek, a więc wielu figurom bardziej opłaci się wzięcie kredytu mieszkaniowego i kupno od kogoś używalnego mieszkania, niż nowego, prosto od dewelopera z rządową donacją. W tak dobrych okolicznościach ciąża może być tylko przypieczętowaniem planów.Zatem w pierwszej kolejności kredyty, później myślenie o donacji.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak obliczyć dni płodne? »

  Jak obliczyć dni płodne?Pragnieniem sporej liczby kobiet jest posiadanie potomstwa. Niestety, w szeregu przypadków zajście w ciąże okazuje się być całkiem kłopotliwe i pomimo wielu prób efektów nie widać. Z reguły związane jest to z cyklem menstruacyjnym kobiety trwającym 28 dni podczas których zaledwie parę z nich to dni płodne. Poczęcie dziecka wymaga wobec tego obserwacji cyklu i współżycia w właściwym czasie. W sprecyzowaniu tego momentu pomóc mogą liczne kalkulatory dni płodnych, jak chociażby ten dostępny na omawianej stronie. Jeżeli więc pragniesz zajść w ciążę, zerknij tam koniecznie.

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niemowlę rozwój »

  Niemowlę rozwójSosrodzice.pl to całkiem nowy portal dla rodziców. Przeczytasz tutaj rzetelne artykuły, poznasz wyniki testów produktów, zasięgniesz porady. Strona tworzona przez rodziców, takich jak Ty, przy udziale i wsparciu ekspertów – lekarzy, dietetyków, farmaceutów. Artykuły powstałe tylko po przetestowaniu produktów, dogłębnym opracowaniu tematu. Zanim napiszemy i podzielimy się swoimi spostrzeżeniami, testujemy. W ten sposób nie marnujemy Twojego czasu. Bez litości ujawniamy rodzicielskie kity i bijemy brawo dla innowacyjności producentów, którzy tworzą rodzicielskie hity. Przeprowadzamy ciekawe wywiady. Szukamy rozwiązań, które ułatwiają życie rodziców. Odwiedź nas!

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »