Strony związane z hasłem 'producent odzieży ciążowej':

 • Producent odzieży ciążowej »

  Producent odzieży ciążowejWitamy na oficjalnej stronie spółki

  Mateczka Oraz,

  specjalizującej się w produkcji odzieży ciążowej.

  Nasze ubrania podkreślają brzuszek nie poszerzając sylwetki, dopasowują się do zmieniających się kształtów ciała.

  Projektując nasze kolekcje czerpiemy z mody poniższe, co najciekawsze, tworząc własny wyjątkowy styl.

  Każde nasze ubrania uszyte są z naturalnych materiałów, w które zaopatrujemy się u najlepszych polskich producentów czy też sprowadzamy z krajów Unii Europejskiej.

  Dzięki przemyślanemu krojowi do tego różnorodnym systemom adaptacji nasze ciuszki wspaniałe spisują się od pierwszych miesięcy do końca ciąży, nawet po porodzie, kiedy niniejsze bezwzględna większość kobiet potrzebuje czasu żeby wrócić do dawnej sylwetki.

  Przed wprowadzeniem do produkcji wzorce testowane są za sprawą przyszłe mamy wyposażenie. Dlatego kupując naszą odzież możesz być pewna, że uzyskujesz produkt wypasioną, modny i wygodny.

  Data dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Producent odzieży ciążowej »

  Producent odzieży ciążowejKobietom, które doświadczają tak pięknego stanu, jak ciąża, trzeba pomagać i wspierać je w trudach dnia codziennego. Powstające specjalnie dla nich specjalne linie, specjalna odzież powinny coraz to bardziej się rozwijać i dopasowywać do potrzeb klientek. Odzież ciążowa powinna podążać za modą i sprawiać, żeby kobiety ciężarne czuły się równie kobiece i interesujące, jak wcześniej. Aby odzież ciążowa dojrzewała wraz z kobietami, żeby zmieniały się materiały, kroje, wzory. Materiał elastyczny, delikatny, elegancki.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »